10 KROKŮ KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU DÍKY ROSTLINNÉ STRAVĚ

Zjistěte, jak se pomocí pár jednoduchých kroků zamilovat do rostlinné stravy a cítit se zase skvěle ve svém těle.

Ať již chcete přejít na rostlinnou stravu úplně, nebo jen ozdravit jídelníček, ráda vám budu inspirací a průvodcem na vaší cestě.

V případě zájmu o tento e-book zdarma mi napište na:

monika@monika-sevcikova.cz

0
lidí už ví, jak na to!

CO O E-BOOKU ŘÍKAJÍ JEHO ČTENÁŘI?

Několik let se zajímám o výživu a zdravý životní styl. Rostlinná strava je mi blízká, ale nepovažuji se v ní rozhodně za odborníka. Z toho důvodu jsem si přečetla e-book od Moniky. Je velice čtivě zpracovaný, je cítit, že byl psán s láskou a od člověka, který této problematice rozumí a věnuje se jí. Našla jsem zde mnoho tipů a bonusů, jako jsou informace o studánkách, nakličování pohanky apod. Moc se těším na e-kuchařku, protože tuším, že v ní najdu zajímavé recepty, které jsem nikdy nezkoušela.

Petra Matysováautorka e-booků Zdravé sladkosti a 30 kroků k sebelásce, www.petramatysova.cz

Jsem potěšená způsobem, jak Monika na pár stranách jednoduše a čtivě napsala přístupy a názory, které již několik let používám a fungují mi. V době, kdy se na nás každodenně valí zcela různorodé názory na stravování, jsem uvítala tyto jasné a logické kroky, které lze v pohodě zabudovat do své každodenní praxe vaření. Už teď se těším na její kuchařku, kde tyto svoje poznatky uvede do praxe.

Alžběta Zíkováautorka e-booků 5 tipů, jak zdravě a levně prát a vyprat a Hýčkám sebe i domácnost vlastními výrobky, www.alzbetazikova.cz

Obsah e-booku je stručný, výstižný a není zbytečně zdlouhavý, čte se to úplně samo. Je to chytlavé a myslím, že pro lidi, kteří o rostlinné stravě moc neví, přesvědčivé. Líbí se mi jak je e-book pojat, postupné seznámení, jak a proč s rostlinnou stravou začít a proč jsou průmyslové potraviny nevhodné. Myslím si, že tímto způsobem se člověk zamyslí nad tím, co jí. A na závěr ta malá ochutnávka kokosových kuliček, jako taková předehra k připravované e-kuchařce, to je tak dráždivé a lákavé! 😀

Nikola MartincováStudentka

Chytlavé a zároveň nenuceně poučné čtení, plné fantastických informací pod jednou střechou. Navíc mě baví, že je z textu cítit, že všechny poznatky vycházejí z vlastních zkušeností pisatelky a to miluju. S radostí budu šířit dál! 🙂

Eva Šmatlákovávýroba domácích nepečených raw dortů a zákusků, www.VeveRaw.cz

Monika ve svém e-booku popisuje jednoduché zásady, které při přechodu na rostlinou stravu rozhodně stojí za to následovat. Vnímám-li situaci bedlivě okolo sebe, vidím přátele, kteří se chtějí stát vegetariány. Bohužel se z nich stanou strávníci závislí na škrobu - pečivu, chlebu a sýru, kteří nejí téměř žádnou zeleninu a ovoce. Neumí si připravit základní jídlo a utrácí peníze na drahých polotovarech. Další skupina lidí se mě ptá a co tedy jíš, když nejíš maso? Těmto kamarádům rád Moničin e-book doporučím, stejně tak i těm, kteří neví, co při přechodu na rostlinnou stravu jíst.

Radim Holinkačtenář e-booku

Moničin e-book mě nadchnul, protože velmi čtivě shrnul základy rostlinné stravy a její přínosy pro tělo. Líbí se mi její tipy a podrobnější informace o pokrmech, které nejsou až tak známé anebo o nich tolik nevíme. Tento e-book je pro mě inspirací a prvním krokem k tomu, že se nemusím bát změnit svůj životní styl jen z toho důvodu, že jsem zvyklá něco jíst a nějak si to připravit. Díky tomu, že na autorce vidím, jak hravě jde změna stravování zvládnout, jsem i já optimista ve své osobní změně. Vřele doporučuji!

Libuše Markováčtenářka e-booku

Moniky e-book mě velice zaujal. Je hezky a přehledně napsaný a je vidět, že autorka tomuto tématu opravdu rozumí. Snažím se stravovat zdravě a spoustu věcí mám nastudováno, a přesto jsem v e-booku našla další nové zajímavé informace. Určitě si počkám na e-kuchařku, protože v ní jistě najdu recepty, které neznám a moc ráda je vyzkouším.

Marika Špringlováautorka e-booku Komplexní léčba padání a nedorůstání vlasů, www.padanivlasu.mioweb.cz

Jsem nadšená! Nejen že mě e-book oslovil po estetické stránce, také obsah mě uchvátil. Našla jsem v něm informace, které nyní mohu převést do praxe. Recept na kuličky brzy vyzkouším. Děkuji za celý tvůj e-book i pasáž o důležitosti sebelásky a meditací.

Eva Pitnerovávědma, autorka e-booků a nahrávek pro duši, www.evapitnerova.cz

E-book se mi velmi líbí! Přes rameno mi ho pročítal i můj přítel a pár tipů z něj jsem tlumočila i mamce. 🙂 Děkujeme za něj a prosím, pokračujte dál, jste pro nás inspirativní. S přítelem zrovna přecházíme z vegetariánství na veganství a díky vašemu e-booku je to pro nás zase o něco snazší. Dozvěděla jsem se z něj věci, o kterých se běžně nikde nepíše a to mě moc baví. Děkujeme!

Jana Plačkováwww.vija.wz.cz