VÁNOČNÍ FOFRCEPTY

0
kuchtíků už je připraveno na Vánoce!

Prožijte klidné Vánoce s minimem času stráveným v kuchyni. Inspirujte se rychlými a chutnými recepty na vánoční cukroví.

Všechny jsou bezlepkové a pouze z rostlinných surovin.

E-book obsahuje BONUS - tříchodové štědrovečerní menu.

V případě zájmu o tento e-book zdarma mi napište na:

monika@monika-sevcikova.cz

CO O E-BOOKU ŘÍKAJÍ JEHO ČTENÁŘI?

Vánoční fofrcepty jsem přečetla s nadšením. Mám dospělé dcery, které se stravují velmi zdravě a těším se, že je o letošních svátcích překvapím raw vánočním cukrovím připraveným ze zdravých a výživově kvalitních surovin a také netradičním veganským jídlem. Recepty jsou velmi jednoduché a myslím si, že nebudu mít problém je připravit.

Monika RejskováMatka, pěstounka, podnikatelka, autorka e-booku Obrázková řeč a my, www.autismus-a-my.cz

Knižka Vánoční fofrcepty je úžasný mix rýchlo pripraviteľných zdravých receptov, ktoré potešia veľkých aj malých. Už dávnejšie riešim bezlepkové recepty pre svoje deti a niekedy je ťažké zvykať si na nové chute. Recepty v tejto knižke mojim deťom veľmi chutili a určite ich budeme mať aj na štedrovečernom stole. Ďakujem autorkám za doplnenie kolekcie zdravých jedál, po ktorých sa v našej kuchyni len tak „zapráši“.

Ing. Jana RadochováMama 3 malých detí, www.janaradochova.sk

Děkuji Monice za vydání této kuchařky, která mi ukázala, že i vánoční cukroví se dá připravit zdravěji a bez každoročních výčitek z hromady zkonzumovaného bílého cukru. Recepty jsou jednoduché a rychlé, zvládne je snad každý. Jako první jsem vyzkoušela ořechové perníčky, které mne i moji rodinu překvapily svou příjemnou a lehkou chutí. Jediný problém u nich vidím v tom, že je budu muset připravit z více dávek, protože ta první vydržela přesně jeden večer. 🙂

Angelika HájkováČtenářka e-booku

Už nějaký ten pátek se věnuji profesionálnímu vaření, ale i tak hledám neustále nové inspirace. Navíc díky tomu, že vaření mám i jako zaměstnání, doma se mi už u plotny moc poskakovat nechce. Když jsem při mém hledání inspirací narazila na e-book fofrcepty, neváhala jsem a stáhla si ho. Opravdu jsem našla to co jsem potřebovala a některé z rychlo-cukroví skončí i na mém vánočním stole. Mým pohledem stačí jen kouknout z jakých surovin se cukroví skládá a udělat si úsudek, jestli bude lahodit i našim chuťovým buňkám. Což určitě bude a už se těším jak ho před vánoci vyzkouším.

Mája SokolováKuchařka, podnikatelka a autorka e-booku Radosti a strasti v restauračních a ubytovacích službách, www.majasokolova.cz

Moniku už delší dobu sleduji, líbí se mi její stránky i příspěvky na Facebooku. Její recepty jsou vždy super, perfektně popsané a s nádhernými fotkami, takže podle nich snadno pokrm připravíte. Proto jsem se moc těšila, když jsem zjistila, že napsala e-book Vánoční fofrcepty. E-book je super! Je krásně zpracovaný, recepty jsou úžasné, jednoduché a dobře popsané, navíc s obrázky, které vás naladí na atmosféru Vánoc. Už se moc těším, až vyzkouším nové zdravé cukroví. Moniko, moc děkuji.

Lenka Krůpováwww.lenkakrupova.cz

Vánoční kuchařka se zdravými fofrcepty je přesně to, co jsem už několik let hledala. Pár jednoduchých receptů, kterými se dají odlehčit letošní Vánoce - zdravé mlsání k pohádkám, polévka, bramborový salát a zdravé karbanátky k tomu. Po těchto specialitách bude o svátcích určitě ještě energie na procházku nebo pořádnou koulovačku. Děkuju.

Alena Vorlíčkováwww.alenavorlickova.cz

Upřímně, ani jsem od toho moc nečekala, protože se už nějaký pátek pohybuji ve světě zdravého stravování a sleduji různé web food stránky, ale váš e-book mě příjemně překvapil. 🙂 Je krásný, má moderní a propracovaný design, recepty jsou skvělé a přitom jednoduché, určitě se nechám Vámi inspirovat a nějaký z nich vyzkouším. 🙂 A Vaše web stránky jsou jedním slovem nádherné! Gratuluji k dobré práci, jsem Vaše fanynka. 🙂

Erika Sirotováwww.erikasirotova.cz

Pročetla jsem Mončiny recepty a byla jsem úplně nadšená. E-book se mi dostal do rukou právě v době, kdy jsem řešila recepty na vánoční cukroví. Chtěla jsem cukroví bez cukru a klasické mouky. Jednak, abych se vyvarovala povánočních kil a jednak, abych ulehčila organismu. A právě takové recepty jsem v e-booku našla. Udivila mě jednoduchost receptů a dostupnost všech potřebných surovin. E-book je proložen nádhernými fotkami, které znázorňují recepty. Už jsem nakoupila suroviny a těším se na tvoření. E-book vřele doporučuji, ať už potřebujete recepty bezlepkové, nebo chcete zkusit trochu jinou "klasiku".

Martina StecherováHlasová terapeutka, www.hlas.martinastecherova.com

Z receptů v e-booku jsem nadšená. Pořád jsem si lámala hlavu, jak to udělat, aby po Vánocích nebyl člověk unavený a nafouklý z toho všeho nezdravého jídla. Tento e-book přišel v pravou chvíli, těším se, až vyzkouším všechny ty rychlé a zdravé recepty.

Marie VavrochováAutorka e-booku Jak se zbavit únavy, www.marie-vavrochova.cz

Celý e-book se mi moc líbí. Původně jsem si myslela, že jsou tam jen recepty na cukroví, ale velmi mne to překvapilo. Pojala jsi to docela komplexně. Je to vlastně celé vánoční menu. Hledala jsem něco, čím bych mohla letošní svátky udělat trošku jinak a dostala jsem báječnou inspiraci. Děkuji!

Hana KavickáČtenářka e-booku

Jsem z Vašich receptů nadšená. Děkuji moooc. Už jsem vyzkoušela košíčky a předčasně bramborový salát. Moc mi chutnaly.

Lada ChytilováČtenářka e-booku

Děkuji za e-book, receptů nebylo mnoho, ale byly zajímavé a jako vegan s intolerancí lepku vítám každý takový. Ocenila jsem hlavně, že recepty jsou tvořené surovinami, které mívám běžně doma a jsou cenově přijatelné (až na některé dražší ořechy samozřejmě, ale na Vánoce si člověk rád dopřeje 🙂 ). Oslovily mě především perníčky, ovocné košíčky a zázvorové kuličky. Zaujaly jste mě také celým štědrovečerním menu. Určitě Vaše nápady vyzkouším. Děkuji!

Květa DosoudilováČtenářka e-booku

Moc Vám děkuji za možnost stažení Vašeho e-booku Vánoční fofrcepty. Sice jsem ještě neměla možnost žádný z receptů vyzkoušet, ale jen při čtení ingrediencí a prohlížení fotografií se mi sbíhají sliny. 🙂 Mám v plánu letos vánoční cukroví připravit podle Vašich receptů a už se na to těším. Jsem si jistá, že bude chutnat celé rodině. Děkuji.

Čtenářka e-booku